top of page
Search
  • Writer's pictureJST

Vīzijas par Holmsu

Sezonas noslēguma izrāde


Un kur tad ir skatītāji? Vēl nav sanākuši. Aktieri – te pat. sēž. Viss ir vienkārši. mēs skatāmies uz viņiem, viņi skatās uz mums.

Saule atspīd peļķē, vai tomēr peļķe atspīd saulē? Un kurā pusē spogulim mēs patiesībā atrodamies? Un.. kurā pusē skatuvei? ..priekškaram

Viss ir tik ļoti atkarīgs no skatapunkta, tas ir, no sēdvietas. Fizikas pasaule ir pilna ar šķietamiem paradoksiem un absurdu. Fizika necieš noteiktību, tāpēc cilvēku pasaulē dažreiz izskatās stulbi ar savām paralēlajām pasaulēm un alternatīvajām realitātēm.

Kas notiktu, ja misters Šerloks Holmss pats tiktu apzagts? Pieņemsim, ka viņš nekur vairs nevar sameklēt savu vijoli. Skandāls! Vai Holmss metīsies atriebties? Varbūt viņš samierināsies, varbūt atradīs citu nodarbošanos.... pārvāksies citur un uzsāks dzīvi no jauna. Droši vien, ka meklēs. Var jau būt, ka atradīs, bet varbūt arī ne. Kas meklē, tas atrod. Bet, kas nemeklē, atrod daudz biežāk.


Šī gada 29. maijā aicinām apmeklēkt izrādi "Vīzijas par Holmsu", kas sākas plkst. 20:00, Čakstes bulvārī 7. ieeja par ziedojumiem.

2 views0 comments

Recent Posts

See All

Kommentare


bottom of page